Strona GłównaAkcesoriaBlum • Tech Ruchu


Elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE

Elektryczne wspomaganie otwierania

Ta technologia ruchu sprawia, że otwieranie mebli i sprzętów staje się niezwykle proste. Wystarczy lekko nacisnąć powierzchnie frontów uchylnych, szuflad i urządzeń chłodniczych, a otworzą się one praktycznie samoczynnie. O ich delikatne i ciche zamykanie dba BLUMOTION.


Łatwe otwieranie, delikatne i ciche zamykanie

Po krótkim naciśnięciu fronty uchylne, szuflady i urządzenia chłodzące z SERVO-DRIVE otwierają się łatwo i wygodnie - niezależnie od ciężaru szuflady lub frontu. Z kolei BLUMOTION zapewnia ich ciche i delikatne zamykanie.

Jeden system do całej kuchni

Dzięki SERVO-DRIVE codzienne używanie frontów bez uchwytów staje się zachwycająco komfortowe. Nie ma znaczenia, czy chodzi o szafkę dolną, czy górną – jeden system porusza szuflady, fronty uchylne i urządzenia chłodzące bez uchwytów jakby samoczynnie.

SERVO-DRIVE uno

Dodatek do szuflady na sortowniki śmieci

Kto tego nie zna? Śmieci powinny znaleźć się w koszu, a z zajętymi dłońmi trudno otworzyć szufladę. Rozwiązaniem jest SERVO-DRIVE uno. Lekkie naciśnięcie na front wystarczy, by szuflada otworzyła się samoistnie. Front pozostaje czysty, a śmieci trafiają tam, gdzie powinny.


Zintegrowana blokada opierania

Specjalne zabezpieczenia zapobiegają przed niepożądanym otwieraniem się szafek. Mogą zatem Państwo spokojnie opierać się o front.

Pełna kontrola

Użytkownik kuchni może w każdej chwili przerwać ruch, co daje mu pełną kontrolę. W przypadku braku prądu szuflady, fronty uchylne i urządzenia chłodzące wyposażone w SERVO-DRIVE można otwierać w tradycyjny sposób.

SERVO-DRIVE flex

Elektryczne otwieranie urządzeń chłodzących do zabudowy, z frontami bez uchwytów

Różnorodne zastosowania

Lodówki, zamrażarki oraz zmywarki mogą być dyskretnie ukryte za frontami bez uchwytów. O ich lekkie otwieranie zadba elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE flex. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu, każdy sprzęt otworzy się z łatwością.

Mechanizm samozamykania

Jeśli po uruchomieniu otwierania drzwi nie zostaną dalej otwarte, jednostka magnetyczna z powrotem zamknie front. Pozwala to mieć pewność, że drzwi nie pozostaną otwarte.

Zabezpieczenie przed uruchomieniem

Po otwarciu jednostka wypychająca z powrotem cofa się do obudowy. Obszar pracy użytkownika pozostaje wolny, ponieważ jednostka wypychająca uruchamia się ponownie dopiero wtedy, gdy front przylega do korpusu.

Ochrona przed opieraniem

SERVO-DRIVE flex rozróżnia krótkie naciśnięcie i długie opieranie się o front. Blokada (ochrona przed opieraniem) zabezpiecza przed niezamierzonym uruchomieniem