Strona GłównaAkcesoriaBlum • Sys Zawiasow


Zawiasy CLIP top BLUMOTION

Wszystko wewnątrz!

CLIP top BLUMOTION skupia innowacyjną technikę, wyróżniony na całym świecie design i komfort ruchu na najmniejszej przestrzeni. System hamowania BLUMOTION jest zintegrowany w puszce zawiasu.


BLUMOTION zintegrowany w puszce zawiasu

Precyzyjne działanie, jak w zegarku – zintegrowany system hamowania to technicznie zaawansowane rozwiązanie. Dzięki niemu drzwi mebli zamkną się delikatnie i cicho.

Komfort ruchu do każdych drzwi

System hamowania BLUMOTION dopasowuje swoje działanie do prędkości zamykania drzwi. Obciążenie wynikające z wagi frontu jest brane pod uwagę tak samo jak prędkość zamykania.

Hamowanie według potrzeb

Dla zapewnienia wysokiej jakości ruchu małych lub lekkich drzwi funkcję BLUMOTION można w razie potrzeby łatwo dezaktywować.

Przestrzeń dla nowych możliwości

Za pomocą zawiasu 110° mogą Państwo – w zależności od sytuacji nałożenia – zrealizować drzwi, których krawędź wynosi nawet 24 mm. Nowy punkt obrotu - by drzwi w stanie otwartym nie uderzały w przednią krawędź korpusu.

CLIP top BLUMOTION w kolorze czarnego onyksu

Więcej niż design. Styl!

Ciemne meble to klasyczna elegancja – na zewnątrz i wewnątrz. Zawiasy w kolorze czarnego onyksu subtelnie komponują się z meblem i są jego wyjątkową ozdobą. To większa swoboda projektowania nowoczesnych wnętrz, bez kompromisów w stylistyce mebla.


Elegancki design dla osiągnięcia wyjątkowego wyglądu

Wszystkie, powszechnie stosowane typy zawiasów – standardowe, do drzwi profilowanych i równoległych – są dostępne w ciemnym kolorze. Dla zapewnienia wysokiej jakości ruchu małych lub lekkich drzwi funkcję BLUMOTION można w razie potrzeby łatwo dezaktywować.
Najważniejsze zawiasy do rozwiązań standardowych i o szerokim kącie otwarcia są dostępne w wersji bez sprężyny, a więc można do nich zastosować TIP-ON do drzwi.