Strona GłównaAkcesoriaBlum • Sys Szuflad


Szuflady Legrabox

Nowy wymiar elegancji

Czy istnieje perfekcyjna szuflada? Inna od wszystkiego co znane, podążająca za idealną linią, a mimo to, tak udoskonalona pod względem funkcji, jak nigdy dotąd. O prostej linii. Elegancka. Zgrabna. To LEGRABOX, nowy wymiar elegancji. System szuflad fascynuje wyraźnym konturem, gładkim bokiem i mocno zaznaczonymi liniami, które stanowią centralny element designu.


Subtelny design

Szuflady o bokach prostych wewnątrz i na zewnątrz, których grubość wynosi zaledwie 12.8 mm, harmonijnie łączą się z każdym meblem. Poszczególne elementy są do siebie optymalnie dopasowane i tworzą harmonijną całość.

Warianty designu

Oprócz szuflad LEGRABOX pure o matowych, metalicznych powierzchniach, istnieje wariant kreatywny LEGRABOX free, który pozwala indywidualnie zaprojektować bok szuflady z wysokim frontem w wysokości C. Szkło, drewno, skóra lub kamień – duże elementy dekoracyjne stawiają efektowne akcenty.

Fascynująca technika

Prowadnica LEGRABOX to nowy system prowadnic, który łączy prosty design ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. Już podczas otwierania komfort ruchu jest odczuwalny od pierwszego milimetra.

Pełne obciążenie

LEGRABOX przekonuje również przy pełnym wysuwie i dużym obciążeniu. Duże obciążenie dynamiczne, które wynosi 40 i 70 kg sprawia, że nawet bardzo szerokie i ciężkie szuflady poruszają się lekko.

Stabilizacja do wysokich frontów

Wysokie fronty, jako element wzornictwa, coraz bardziej zyskują na znaczeniu. LEGRABOX podąża za tym trendem poprzez zastosowanie nowych mocowań frontu, które gwarantują maksymalną stabilność podczas otwierania i zamykania.

BLUMOTION S - jedna za trzech

Elastyczność, czyli możliwość realizacji kilku technologii ruchu za pomocą tylko jednej prowadnicy, oraz dostosowana do danej technologii, optymalna funkcja hamowania – to wszystko daje nasza nowa prowadnica BLUMOTION S do LEGRABOX i MOVENTO.

TIP-ON BLUMOTION

A może jeszcze większy komfort? Szuflady otwierające się po lekkim naciśnięciu frontu! Dodając do prowadnicy system TIP-ON, otrzymujemy sprawdzony system TIP-ON BLUMOTION. Jego montaż odbywa się bez użycia narzędzi. BLUMOTION S automatycznie dostosowuje drogę hamowania.

SERVO-DRIVE

Brak wolnej ręki? Tu pomoże SERVO-DRIVE umożliwiający elektryczne otwieranie i delikatne zamykanie. Wszystkie elementy pasują do prowadnicy BLUMOTION S. A ruch staje się wyjątkowo komfortowy.

TANDEMBOX

Jeden system. Wiele możliwości.

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad z metalu, oferuje szerokie spektrum zastosowania i najróżniejsze warianty designu: od rozwiązań standardowych aż po rozwiązania specjalne. Jak zawsze podstawą jest sprawdzona prowadnica TANDEMBOX. Dba ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu.


Jedna prowadnica, różne możliwości zastosowania

Sprawdzona prowadnica TANDEMBOX przekonuje wysokim komfortem użytkowania. O delikatny ruch przy obciążeniu dynamicznym 30 kg lub 65 kg dbają odporne na zużycie wałki z tworzywa. Adaptacyjny system hamowania BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie – przez cały okres użytkowania mebla.

Odczuwalnie ulepszona technika

Od wielu lat TANDEMBOX przekonuje wysokim komfortem obsługi i różnorodnym designem. Techniczna optymalizacja sprawia, że ten system szuflad staje się jeszcze bardziej innowacyjny.

Odczuwalna jakość

Zoptymalizowany bok, w połączeniu z nowym mocowaniem frontu, dba o wyraźnie większą stabilność.

Wygodne otwieranie

Niewielka siła potrzebna do otwarcia szuflady i jeszcze delikatniejsze przejście w płynny ruch podnoszą komfort użytkowania już od pierwszej chwili otwierania.