You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mini Cargo Space Twin

Funkcjonalne rozwiązanie do małych przestrzeni użytkowych

Teraz w kuchni można zagospodarować nawet najmniejszą przestrzeń. Oferowane przez Blum rozwiązania do wąskich szafek o prowadnicach rozmieszczonych po przekątnej tworzą dodatkową przestrzeń użytkową - bez konieczności rezygnacji ze stabilności i jakości ruchu. To idealne miejsce na wąskie przybory kuchenne takie jak deski do krojenia, blachy, a nawet butelki i przyprawy.


Sprawdzona jakość ruchu Blum

Niewielka siła potrzebna do otwarcia, płynny ruch i adaptacyjny system hamowania BLUMOTION, który dba o delikatne i ciche zamykanie, gwarantują wysoki komfort ruchu. W rozwiązaniu zastosowano pełny wysuw, by wszystko było łatwo dostępne, nawet, gdy znajduje się w najdalszym narożniku.

Duża stabilność i duże obciążenie

Prowadnice zamontowane po przekątnej dbają o większą stabilizację boczną i możliwość dużego obciążenia - nawet do 20 kg na szafkę dolną.

Sprawdzona jakość ruchu Blum

Konsekwentne stosowanie okuć Blum umożliwia realizację wąskich szafek na bazie istniejącego programu. To rozwiązanie można zrealizować zarówno w połączeniu z systemami szuflad LEGRABOX i TANDEMBOX, jak i z systemami prowadnic MOVENTO i TANDEM.

SPACE CORNER

Innowacyjne rozwiązanie dla narożnika

Miejsce w narożniku jest często zbyt słabo lub źle wykorzystane. Przyjazną alternatywą dla konwencjonalnych rozwiązań narożnych jest SPACE CORNER. Szuflady z pełnym wysuwem pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wyjmować produkty jednym ruchem bez konieczności schylania.


Optymalne wykorzystanie przestrzeni w narożniku

Często blat roboczy znajduje się w narożniku. Przybory do pracy i inne przedmioty, umieszczone w szufladach narożnych z pełnym wysuwem są łatwo dostępne i zawsze tam, gdzie są potrzebne. System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE porządkuje wnętrze szuflad.

Zastosowanie standardowych frontów

SYNCROMOTION umożliwia zastosowanie standardowych frontów bez dodatkowej obróbki. Podczas otwierania fronty szuflad uginają się do wnętrza tak, aby nie kolidowały z frontami sąsiedniego korpusu. Podczas zamykania fronty wracają do pozycji wyjściowej.

Wysoka jakość ruchu

Bardzo obciążone szuflady otwierają się z lekkością i poruszają swobodnie. Zamykanie jest delikatne i ciche dzięki BLUMOTION. Maksymalne obciążenie szuflad wynosi 65 kg. SPACE CORNER można łączyć również ze wspomaganiem otwierania SERVO-DRIVE.

Realizacja za pomocą standardowych elementów

Do SPACE CORNER można zastosować standardowe elementy. Oprócz systemu szuflad TANDEMBOX można zastosować również szuflady drewniane z systemem prowadnic MOVENTO lub TANDEM. Szafka realizowana w dowolnych wymiarach. Zalecana szerokość wynosi od 900 do 1.200 mm.

SPACE STEP – rozwiązanie cokołowe

Więcej na wszystkich poziomach

Nowa przestrzeń do przechowywania w cokole, łatwy dostęp do zawieszonej wysoko szafki, ułatwienie dla dzieci – SPACE STEP spełnia wiele funkcji.


Całkiem praktyczny

Ten kto chce dużo przechowywać, potrzebuje właściwych mebli. Za pomocą SPACE STEP mogą Państwo nie tylko zaplanować wyższe szafki, ale również stworzyć nową przestrzeń do przechowywania w cokole. Dla podwójnie zadowolonych klientów.

Całkiem dużo

W małych mieszkaniach trzeba wykorzystać każdą przestrzeń do przechowywania. Dzięki SPACE STEP mają Państwo jeszcze więcej możliwości projektowania. Nowe rozwiązanie cokołowe pozwoli bez trudu sięgnąć na wyższe poziomy w szafce wiszącej.

Całkiem delikatny

Dzięki technologiom ruchu Blum mogą Państwo z łatwością otworzyć rozwiązanie cokołowe SPACE STEP, na przykład przy użyciu elektrycznego wspomagania otwierania SERVO-DRIVE. O delikatne zamykanie dba system hamowania BLUMOTION.

Całkiem pewne

Rozwiązanie cokołowe SPACE STEP pomaga także najmłodszym, by mogli dosięgnąć do blatu roboczego, zlewozmywaka lub umywalki. Podest obniża się już przy obciążeniu wynoszącym 8 kg, blokuje się pewnie i zapewnia niezawodne podparcie.

SPACE TOWER

Szafa na zapasy spełniająca najwyższe wymagania

Szafa cargo oferująca ponadprzeciętnie dużo miejsca do przechowywania. Z szufladami wewnętrznymi, które można dowolnie zaplanować i wysuwać pojedynczo. Która umożliwia dostęp do przechowywanej zawartości z trzech stron. Wytrzymująca obciążenie do 350 kg. To wszystko łączy w sobie SPACE TOWER. Dla komfortowego i ergonomicznego przechowywania zapasów.


Dostęp z wielu stron

Dzięki szufladom z pełnym wysuwem, nawet zapasy przechowywane w najgłębszym narożniku cargo SPACE TOWER są łatwo dostępne. Produkty można wyjmować z trzech stron – z lewej, z prawej oraz od przodu.

Wielostronne możliwości

Wysokość, szerokość i głębokość SPACE TOWER można dopasować w zależności od zapotrzebowania na przestrzeń do przechowywania.

Dużo różnych produktów

To sprytne rozwiązanie najlepiej wykorzystuje dostępne miejsce. Zapasy można przechowywać w jednym miejscu, w uporządkowany sposób.

Wysokie wartości obciążenia

Każda szuflada przekonuje stabilnością i możliwością dużego obciążenia – nawet do 70 kg. Dzięki temu nawet ciężkie przedmioty jak butelki są pewnie przechowywane.

Szafka zlewozmywakowa

Zaskakująco dużo przestrzeni do przechowywania

W strefie zmywania przestrzeń do przechowywania jest szczególnie cenna. Ta szafka zlewozmywakowa najlepiej wykorzystuje dostępne miejsce i gwarantuje optymalny dostęp do wnętrza. W ten sposób blat roboczy pozostaje wolny, a środki do czyszczenia są w zasięgu ręki. Szafkę można zrealizować przy użyciu standardowych elementów systemów szuflad LEGRABOX i TANDEMBOX.


Każdy centymetr zostaje wykorzystany

Szuflada w kształcie litery U najlepiej wykorzystuje miejsce po prawej i po lewej stornie zlewozmywaka. Gąbki, płyn do mycia naczyń i tabletki do zmywarki są przechowywane w idealnym porządku. Taką szufladę polecamy do szafek o szerokości od 900 mm.

Czysta sprawa

Szuflada z pełnym wysuwem znacznie ułatwia wyrzucanie śmieci, opróżnianie pojemników i ich czyszczenie. Praktyczne systemy organizacji wewnętrznej takie jak AMBIA-LINE lub ORGA-LINE utrzymują środki do czyszczenia w pewnej pozycji.

Dodatkowe miejsce do przechowywania

Dodatkowa szuflada wewnętrzna to miejsce na przybory do czyszczenia takie jak gąbki, ściereczki lub worki na śmieci.

Obydwie ręce wolne

Szczególnie w pobliżu szafki zlewozmywakowej ręce są często zajęte, mokre lub brudne. Tutaj szczególnie sprawdza się elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE. Lekkie naciśnięcie powierzchni frontu kolanem, biodrem lud stopą wystarczy, żeby szuflada otworzyła się sama. SERVO-DRIVE jest dostępne również jako rozwiązanie pojedyncze - SERVO-DRIVE uno.