You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
AMBIA-LINE

Porządek w najpiękniejszej formie

System organizacji wewnętrznej do LEGRABOX, w postaci ram o eleganckim designie, dba o porządek we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych.


Elegancki design

Minimalistyczny design tego systemu organizacji wewnętrznej szczególnie dobrze pasuje do LEGRABOX, eleganckiego systemu szuflad o wąskich i prostych ściankach bocznych.

Perfekcyjny porządek

Ramy można zamontować w okamgnieniu i ustawiać zupełnie dowolnie. O pewne mocowanie dba magnes lub elementy antypoślizgowe.

Praktyczne akcesoria kuchenne

Praktyczne akcesoria kuchenne AMBIA-LINE łączą piękny design z przemyślaną funkcją.

ORGA-LINE

Wszystko widoczne na pierwszy rzut oka

Wysokiej jakości system organizacji wewnętrznej w każdej szufladzie standardowej i szufladzie z wysokim frontem tworzy zachwycający porządek. Sztućce, butelki lub garnki, wszystkie przedmioty można przechowywać w bezpieczny i wygodny sposób. Zaprojektujcie Państwo przestrzeń do przechowywania przejrzyście i według potrzeb.


Praktyczna regulacja

Pojemniki ORGA-LINE, listwy podłużne i poprzeczne mogą być dowolnie ustawiane w zależności od przechowywanych przedmiotów. W ten sposób w szufladach zagości porządek, a dostępne miejsce będzie optymalnie wykorzystane.

Praktyczny porządek

Dzięki ORGA-LINE produkty przechowywane są w sposób estetyczny i uporządkowany. Nawet duże przedmioty są pewnie umieszczone w szufladzie. To sprawia, że wszystkie artykuły są widoczne na pierwszy rzut oka i dostępne na wyciągnięcie ręki.

Praktyczna pomoc

Akcesoria kuchenne ORGA-LINE ułatwiają codzienną pracę w kuchni i dbają o porządek. Dzięki obcinarce do folii oraz uchwytom na noże, przyprawy i talerze, wszystko jest dokładnie tam, gdzie akurat jest potrzebne. Natomiast po gotowaniu mali pomocnicy szybko trafiają z powrotem na swoje miejsce.

Praktyczne czyszczenie

Klejące, dziecięce dłonie, które pozostawiają ślady – kto tego nie zna? W przypadku ORGA-LINE to żaden problem. Wysokiej jakości pojemniki ze stali nierdzewnej można z łatwością oczyścić – również w zmywarce.